Consejo escolar

Consejo escolar

 

CONSEJO ESCOLAR del CEIP DULANTZI HLHIko ESKOLA KONTSEILUA
 

BEREZKO KIDEAK / MIEMBROS NATOS

  • IDOIA SANCHEZ SUSAETA - BATZORDE IRAUNKORRA / COMISIÓN PERMANENTE
  • AMELIA PEREZ DE HEREDIA - ELKARBIZITZA BATZORDEA / COMISIÓN DE CONVIVENCIA
  • ALFREDO URRUTIA - BATZORDE EKONOMIKOA / COMISIÓN ECONÓMICA 

 (ahotsa eta bozkarik gabe / con voz y sin voto)

 

UDALAREN ORDEZKARIA / REPRESENTANTE DEL AYUNTAMIENTO

 

  • ANDER BENGOA SAN JUAN  -  BATZORDE IRAUNKORRA / COMISIÓN PERMANENTE

 

IRAKASLE EZ DIREN LANGILEEN ORDEZKARIA / REPRESENTANTE DEL PERSONAL NO DOCENTE

  • CESAR LAHIDALGA

IRAKASLEAK / PROFESORADO

NOMBRADOS HASTA EL 1º TRIMESTRES DE 2024-2025eko 1. HIRUHILABETE ARTE IZENDATUAK

  • SONIA ENCINAS - ELKARBIZITZA BATZORDEA / COMISIÓN DE CONVIVENCIA
  • JANIRE MORENO
  • YOLANDA SAN SEBASTIAN
  • NAGORE VEGA - BATZORDE IRAUNKORRA / COMISIÓN PERMANENTE
  • DORLETA BEITIA - ELKARBIZITZA BATZORDEA / COMISIÓN DE CONVIVENCIA

 

NOMBRADOS HASTA EL 1º TRIMESTRE DE 2026-2027ko 1. HIRUHILABETE ARTE IZENDATUAK

  • MIRIAM LEZA
  • IOSUNE AZURMENDI
  • INES ERDOZAIN - BATZORDE EKONOMIKOA / COMISIÓN ECONÓMICA
  • AGURTZANE ZUBICARAY  - BATZORDE IRAUNKORRA / COMISIÓN PERMANENTE
  • AMAIA AZANZA - BATZORDE EKONOMIKOA / COMISIÓN ECONÓMICA
GURASOAK / FAMILIAS

NOMBRADOS HASTA EL 1º TRIMESTRE DE 2024-2025eko 1. HIRUHILABETE ARTE IZENDATUAK

  • ESTIBALIZ RINO - BATZORDE IRAUNKORRA / COMISIÓN PERMANENTE
  • PATRICIA ALVAREZ
  • AINARA TREBOLAZABALA
  • JAIRO DÍAZ DE ESPADA
  • ESTIBALIZ GUTIÉRREZ - ELKARBIZITZA BATZORDEA / COMISIÓN DE CONVIVENCIA
  • JAIONE MENCHACA
  • BRAHIM HAYANI

 

NOMBRADOS HASTA EL 1º TRIMESTRE DE 2026-2027ko 1. HIRUHILABETE ARTE IZENDATUAK

  • IRATXE IÑIGO - BATZORDE EKONOMIKOA / COMISIÓN ECONÓMICA
  • NAIARA CALZON
  • ALMIKE URIBARRI - BATZORDE IRAUNKORRA / COMISIÓN PERMANENTE
  • VIRGINIA GARCIA DE VICUÑA - BATZORDE EKONOMIKOA / COMISIÓN ECONÓMICA
  • DAVID GOMEZ
  •  MERIEM EL BOUHSSINI - ELKARBIZITZA BATZORDEA / COMISIÓN DE CONVIVENCIA
  • CONCEPCION VERGARA
  • FELISA JUEZ

BATZORDEAK 

BATZORDE IRAUNKORRA / COMISIÓN PERMANENTE

  • IDOIA SANCHEZ SUSAETA
  • ANDER BENGOA SAN JUAN
  • AGURTZANE ZUBICARAY
  • NAGORE VEGA
  • ESTIBALIZ RINO
  • ALMIKE URIBARRI
 

BATZORDE EKONOMIKOA / COMISIÓN ECONÓMICA 

  • ALFREDO URRUTIA
  • IRATXE IÑIGO
  • VIRGINIA GARCIA DE VICUÑA
  • INES ERDOZAIN
  • AMAIA AZANZA

  

 

ELKARBIZITZA BATZORDEA / COMISION DE CONVIVENCIA

  •  AMELIA PEREZ DE HEREDIA
  • DORLETA BEITIA
  • ESTIBALIZ GUTIÉRREZ
  • MERIEM EL BOUHSSINI
  • SONIA ENCINAS

 

 

© Dulantzi Eskola – Derechos reservados